KUIDAS ME TÖÖTAME

Disain  – see on loominguline protsess, kuid  ka sellist protsessi on võimalik jagada teatud etappidesse.

Näiteks, esimene etapp – PLANEERRRIMINE, mille käigus  me esmalt vestleme tellijaga, viime läbi objekti eripärade analüüsi, uurime välja ruumi omaniku stiililised ja funktsionaalsed eelistused.  Peale seda, kui kogu vajalik informatsioon on käes,  algab töö tulevase interjööri kallal: me tsoneerime ruumi, töötame välja esialgse planeeringu koos mööbli  ja seadmete paigutusega. Samas teostame ka ruumilise modelleerimise eskiisivariante, mis näeksid välja, näiteks,  nii …

Peale ideede ja esialgsete kontseptsioonide läbivaatamist, valib tellija enim meeldinud variandi, mille kallal algab töö järgmises  – STIILI etapis.

Paralleelselt käib töö objekti kõikide ruumide kallal, aga ka interjööri võtmemomentide  detailne läbitöötamine, olgu selleks siis trepp, kamin,  mööbel või  põranda-/ laekonstruktsioonid.

Sellel etapil  valitakse välja kõik  siseviimistlusmaterjalid,  koostatakse kollaažid  kergema tajumise jaoks.

Järgmiseks etapiks on TÖÖDOKUMENTATSIOON. Peale seda, kui kõik konstruktiivsed küsimused on lahendatud, siseviimistlusmaterjalid ja mööbel valitud ja ära tellitud, jõuab järg ehitusjooniste kätte: valmistatakse ette mööbli paigutusskeem, elektriskeem/stepslite skeem, seinte ja põranda  jaotus koos tasanditega nagu näiteks, katte tüüp ja mõõtmed jms.  Jooniste arv sõltub otseselt tellija soovist ja objekti raskusastmest.

Peale seda, kui ehitustööd on lõppenud ja mööbel kokku pandud, asume lõppetapi juurde – DEKOREERIMINE. Valime kangad, vaibad, aksessuaarid.

Mõnede näidistega tehtud töödest võite tutvuda meie rubriigis „Portfoolio“.

Rubriigis „Hinnad“ võite tutvuda ka teiste pakettidega ning valida välja just teile sobiv variant.

Loodame meeldivale koostööle! 

  TAGASI