Kes on meie partnerid?

Kogu töötatud aja jooksul disaini sfääris oleme püüdnud tundma õppida pakutavat kaubavalikut turul. Kahjuks jäävad paljud salongid väga suure kaubavalikuga ja hea teeninduskvaliteediga tähelepanuta. Kuid salongid, kus kauba kvaliteet ei ole mitte kõige parem ja töötajad ei ole ka professionaalid, on rohkem külastatavad. Võimalik, et see toimub reklaami vähesuse või selle puudumise tõttu.
Räägime mõnedest salongidest, mis on esindatud rubriigis «Partnerid». Tahaksime lisada, et üks kauplus juba jõudis meie rubriigist välja langeda, mis näitab seda, et meie poolt pakutu läbib keerulise valikusõela.

Esimene salong, millest Teile jutustada tahame, see on –Exclusive furniture house.
Miks esimene – lihtsalt seetõttu, et valik on seal tõepoolest suur, seal esindatud firmad on aga väljavalitud isiklikult firma juhtkonna poolt vastavalt hinna ja kvaliteedi suhtele  .
Selle salongiga ei ole olnud mingeid kauba tarnimise ja kauba enesega seotud  probleeme.
Koolitatud töötajad vastavad põhjalikult kõigile Teie poolt esitatud küsimustele. Salongis on esitletud suur hulk köögi- ja pehme mööbli näidiseid, peegleid, valgusteid, magamistoamööblit. Salong töötab peamiselt itaalia firmadega ja mööbel nende firmade mööblit leidub vaid selles salongis

Teine salong, millest räägime, on –Rosenthal. See on tõeliseks leiuks neile, kes tahasid omada kordumatut vannituba. Salongis pakutav mööbel on spetsiaalselt töödeldud naturaalpuidust. Need on kõikvõimalikud stiilid ja moesuunad, kvaliteetne fajanss, erinevat värvi valamud, suur valik dushikabiine, mitmesuguseid mullivanne ja keraamilisi plaate – kõike seda võite leida nimetatud salongist Rosenthal. Tootjad on seal esindatud erinevad, on santehnikat Portugalist, keraamilisi plaate Soomest. Vannitoamööbel võib olla kokkupandav, mistõttu ei teki probleeme mõõtudega, oluline on teada, mida Te soovite, vastasel juhul võib liiga suur valik muuta keeruliseks otsustamise. Samuti ei ole Rosenthal  alt vedanud ka tarnimise ka kauba kvaliteediga.

Kolmas salong on – Plaadiparadiis, kuigi see ei vaja eraldi esitlemist. On üks salong Lux klassi plaatidega, samuti kauplus-ladu, kus hinnad on – säästuklassi hinnad, s.t. madalad, ning valik ei ole eriti suur, kuid siit leiate kindlasti mudeli, mis Teile meeldib. Lähitulevikus on plaanis avada uus suure kaubavalikuga kauplus, kus on ühendatud  juba kaks olemasolevat. See salong töötab Hispaania tootjafirmadega.
Home Lux – see on äärmiselt ilusa kodusistuskaupade valikuga salong, kus on nii kardinaid, tapeete kui ka palju muud vajalikku. Kahjuks puudub salongil oma interneti kodulehekülg, kuid loodame, et varsti see neil ka ilmub ja nendest saavad meie partnerid. Hindades veel niipalju, et tuleb olla valmis selleks, et need on Lux hinnaklassist, kuid võite kindlad olla – kaup on seda väärt!

Samuti on veel palju suurepäraseid firmasid, kes pakuvad liuguruksi, tapeeti, kardinaid, radiaatorireste, mööblit. Selliseid firmasid on väga palju, kuid las jäävad nende nimed  meie seniseks väikeseks saladuseks, millest räägime Teile hiljem.

Loe veel:

Värvide tähendus ja mõju

Milleks on vajalik disainer?